Autoasistencia AutoCare

Asistenčná služba pre Vaše auto s jedným z najvyšších plnení na trhu. Odťah do servisu, odťah zo zahraničia pri nepojazdnosti, náhradné vozidlo a ďalšie služby.

Prečo autoasistencia AutoCare?

Rozsah poistného plnenia

AutoCare vám zaistí bezplatnú asistenciu až do výšky poistného limitu 4 000 EUR vo všetkých nižšie popísaných prípadoch. Do limitu nespadajú náklady na opravu vozidla. Ak však dojde k defektu pneumatiky prispejeme vám až 80 EUR na jej opravu, alebo nákup novej pneumatiky.

VYHĽADÁME VÁM NAJBLIŽŠÍ AUTORIZOVANÝ SERVIS DOMA I V ZAHRANIČÍ.
S AutoCare máte prístup k technickému špecialistovi, s ktorým môžete konzultovať poruchu pomocou konferenčného hovoru.

CESTNÁ ASISTENCIA
AutoCare pomôže na všetkých cestách v Slovenskej republike av zahraničí. Vyšleme zásahové vozidlo a zaistíme okamžitú pomoc napr. v prípade defektu pneumatiky, vybitia batérie či nedostatku paliva.
ODŤAHNUTIE VOZIDLA
Zaistíme bezplatné odtiahnutie vozidla a prepravu posádky do autorizovaného servisu do vzdialenosti 50 km od miesta udalosti. V prípade, že na území Slovenskej republiky počas 12 hodín od oznámenia závady na vozidle nebude možné vozidlo uviesť späť do prevádzky, zaistíme odťah vozidla do vami určeného miesta na území Slovenskej republiky.
ÚSCHOVA VOZIDLÁ
Uchováme vozidlo až na 5 dní, pokiaľ má vhodný autorizovaný servis zatvorené, alebo pokiaľ nie je možná okamžitá oprava.

AK vaše vozidlo nie je možné opraviť do 12 hodín, môžete pokračovať v ceste do cieľovej destinácie, svojho bydliska náhradnou dopravou, alebo sa v kľude ubytovať.
ZAPOŽIČANIE AUTA (5 DNÍ)
Cesta môže pokračovať vďaka zapožičaniu náhradného vozidla. Technický problém alebo krádež vozidla vaše plány neohrozí.
VLAK
Pokračujte pohodlne do svojej cieľovej destinácie a my sa postaráme o zvyšok. AutoCare zaistí napr. náhradnú vlakovú dopravu 1. triedou.
HOTEL
Dovolenku vám problémy na cestách nepokazia. AutoCare zaistí ubytovanie pre vodičov a spolucestujúcich až na 3 noci.

Pokiaľ nebude možné uviesť vozidlo do prevádzky do 12 hodín od oznámenia udalosti, AutoCare na vašu žiadosť zaistí repatriáciu vozidla a prepravu posádky späť do SR. V prípade využitia repatriácie sa skracuje nárok na využitie náhradnej dopravy.

V prípade poškodenia pneumatiky na vašom vozidle vám uhradíme jej opravu. V prípade, že pneumatiku nie je možné opraviť, uhradíme vám pneumatiku novú. To všetko až do výšky limitu 80 EUR pre túto službu.

VYZDVIHNUTIE VOZIDLA

Akonáhle bude vaše vozidlo opravené, zaistíme vašu cestu pre jeho vyzdvihnutie.

SR:
EURÓPA: 400 Eur

V zahraničí sa môže hodiť finančná rezerva, ktorá pomôže riešiť okamžité výdavky. Doručíme hotovosť na úhradu opravy či zaplatenie pokuty.

Uzatvorte poistenie AutoCare ešte dnes

AutoCare je jediný program poistenia asistenčných služieb, ktorý poskytuje vodičom najvyššie plnenie na trhu.

Na čo slúži autoasistencia AutoCare

AutoCare je jedinečná služba pre majiteľov osobných automobilov a ich blízkych, ktorí chcú mať na cestách absolútnu istotu, že ich ťažkosti pomôžu v akejkoľvek situácii vyriešiť skutoční odborníci. Nehoda, porucha, defekt pneumatík, vybitá batéria alebo dokonca krádež vozidla? Spoľahnite sa na nás.

Často kladené otázky

Na uzatvorenie poistenia potrebujete iba údaje z malého technického preukazu vozidla, pre ktoré bude služba AutoCare určená, a niekoľko minút času – stačí vyplniť on-line objednávkový formulár, alebo zavolať na telefónne číslo 810 100 800.

Áno, určite stihnete. Pokiaľ si po vyplnení on-line objednávky vyberiete platbu kartou, bude poistná zmluva aktívna ihneď s platnosťou od zvoleného dátumu. Najbližší možný termín je +1 deň od dátumu uzatvorenia poistenia. Ak platobnú kartu s povolenými on-line platbami nemáte alebo ak preferujete prevod z účtu, zašlite nám prosím e-mailom kópiu elektronického potvrdenia vykonania transakcie (táto služba je už bežne súčasťou internetového bankovníctva) na adresu poistenie@europ-assistance.cz a my Vám zmluvu zaktivujeme.

Originál poistnej zmluvy nie je potrebné zasielať, za Váš súhlas s uzatvorením poistenia asistenčných služieb AutoCare považujeme Vašu úhradu poistného.

Ak uhradíte poistné prevodom na náš účet, bude Vám po pripísaní platby zaslaná potvrdzujúca SMS správa. Pokiaľ z nejakého dôvodu SMS nedostanete, napíšte nám prosím na e-mail poistenie@europ-assistance.cz a my Vám obratom oznámime, či sme platbu obdržali. Pri úhrade služby platobnou kartou prebieha platba ihneď.

Zobraziť viac