Najčítanejšie články

Autom do Chorvátska – tipy na bezproblémovú cestu

15.6.2023

Chystáte sa toto leto na dovolenku autom? Pripravili sme pre vás zoznam užitočných tipov, ktoré vám pomôžu dostať sa do vašej obľúbenej destinácie bez problémov. Ak si však chcete byť stopercentne istí, že vám niekto neustále kryje chrbát, nezabudnite na kvalitné asistenčné služby.

Prečítajte si viac

Odťah vozidla zo zahraničia riešime stále častejšie

29.5.2023

Riešite poistku alebo asistenčnú službu pre svoje auto? Poistenie odťahu auta zo zahraničia rozhodne hľadajte v poistnom plnení, alebo naň pri ceste za hranice myslite. Repatriácia vozidla z inej krajiny je totiž veľmi nákladná položka, zároveň však nejde o situáciu nijako neobvyklú. Odťahom nepojazdného auta zo zahraničia končí každá šiesta udalosť na zahraničnej ceste, ktorú riešime.  

Prečítajte si viac

Každý odťah je jedna veľká výzva! Pomoc vodičom napriek hendikepu

4.5.2023

Inšpiratívny príbeh s krásnym poslaním: Pokiaľ niečo naozaj chceš, choď si za tým!

Prečítajte si viac

Autom na hory? Nezabudnite na autoasistenciu

16.2.2023

Samotná cesta autom na nákup, alebo do práce, sa v zime môže ľahko zmeniť na dobrodružstvo. Cesta autom na hory a ešte navyše do zahraničia, to už je poriadna výzva. S akými nepríjemnými situáciami sa vodiči v zime najčastejšie stretávajú? V čom vám pomôže autoasistencia a prečo nie je od veci si za ňu v zime priplatiť?

Prečítajte si viac

Desatoro bezpečnej jazdy v zime

24.12.2022

Chystáte sa v zimnom období brázdiť vozovky pokryté snehom? Chladné dni môžu byť pre vodiča nevyspytateľné, a preto je dôležité nepodceniť prípravu. Náš tím auto asistencie pre vás pripravil desatoro, vďaka ktorému vás v mrazivých dňoch nič nezaskočí

Prečítajte si viac